Lenka Ottová

Vodní sporty a štěněčí školička

Jmenuji se Lenka Ottová a psi mě provází celým životem. Prvního svého psa jsem dostala k 10 narozeninám. Byl to kříženec – nalezenec, ze kterého se stal můj parťák pro radost i do nepohody. O výcvik psů jsem se začala zajímat až později, když do naší rodiny přibyla fenka sheltie Bailey. S jejím výcvikem jsme začali ihned od 3 měsíců. Postupem času jsem začala chápat, že láska ke zvířatům, a především psům je něco, čemu bych se chtěla věnovat a co mi dává smysl. S Bailey se v současnosti věnujeme poslušnosti, agility a dock divingu (vodním aktivitám).

 

Štěněcí školička:

V trénincích využívám metody založené na pozitivním posilování. Naučím Vás, jak správně se štěňátkem komunikovat, odměňovat ho a získat oboustrannou důvěru. Pomocí her budeme společně trénovat klid, soustředění nebo přivolání, což se pak promítne do jakékoliv další situace, kterou se svým psem v životě zažijete. Štěňátka se také seznámí s různými „rušivkami“ a dokonce i kinder překážkami.

 

Vodní aktivity:

Tyto lekce jsou určeny pro psy, kteří mají rádi vodu a vodní radovánky. Během této lekce se dozvíte užitečné informace, které Vám pomohou užít si společný čas s vaším psem u vody. Nacvičíme výstup a nástup psa do bazénu, plavání, práci ve vodě a vyzkoušíme si i balanční cvičení ve vodě. Na závěr Vás seznámím s nezbytným strečinkem po výkonu.