Kateřina Kodýtková

handling

Okolo psů se pohybuji již od raného dětství. Vyrůstala jsem v chovatelské stanici maltézských psů a ruských chrtů barzojů. V dnešní době vlastním téměř dvouletou fenu Louisianského Leopardího Psa, která má do malého maltézáčka nebo do velkého chrta opravdu daleko. Zkušenosti mám i s různými dalšími psy včetně německých ovčáku, u kterých vystavování vypadá jinak.

Poradím Vám, které výstavní vodítko je pro Vás a Vašeho pejska nejvhodnější, vysvětlím Vám, jak se přihlásit na výstavy a co Vás tam čeká. Vysvětlím Vám rozdíly mezi klubovými, oblastními/krajskými, národními a mezinárodními výstavami. Proberu s Vámi i výstavy v cizině (primárně v našich sousedních státech). Vysvětlím Vám, jak fungují různý šampionáty a tituly. Řeknu Vám, jak vypadají areály českých národních a mezinárodních výstav, včetně parkování. Projdu s Vámi pravidla vystavování u nás i v cizině. Naučím Vás i tvary ve kterých se v kruhu na vyžádání rozhodčího běhá, aby Vás v kruhu nic nepřekvapilo a nerozhodilo. Probereme i Vaše oblečení do kruhu, lepení výstavních čísel a chování mimo kruh. Proberu s Vámi i všechny různé možnosti, jak psa vystavit a spolu vybereme tu možnost, která Vám a Vašemu pejskovi bude nejvíce vyhovovat a která ho ukáže v tom nejlepším světle.

Pokud to bude v mých časových možnostech ráda nabídnu i svou asistenci a pomoc přímo na výstavě (se svou fenou jsem téměř na všech národních/mezinárodních, klubových pod KCHMPP a jezdím často i na oblastní/krajské, takže určitě by nebyl problém se domluvit)

Úspěchy s leopardicí:
2x BIG 3, 6x BOB, 2x BOS, 4x CAJC, 6x CAC, 4x CAC ČMKU, 4x CWC, Junior Šampion KCHMPP, Český Junior Šampion, Polský Šampion