Jana Langerová

poslušnost

Výcviku psů se věnuji téměř 20let. Ve 14 letech, se mi poprvé splnil můj dětský sen, mít svého vlastního psa. Byl to německý ovčák, jménem Buck. Byl to úžasný pes, složili jsme spolu mnoho zkoušek v poslušnosti a obranách. Během těch let jsem měla několik psů, se kterými jsem se věnovala vždy nějakému sportu. Moji psi, ale jsou vždy pro mě hlavně mými skvělými parťáky na mé pouti životem, jsou mou velkou vášní, radostí a inspirací. A my lidé se máme od nich hodně co učit.

V současné době mám dvě fenky Border Kolie. Jsou to skvělé parťačky pro život a při výcviku poslušnosti i jiných sportů mají skvělé výsledky. Jsou nedílnou součástí mojí rodiny a společně podnikáme různé aktivity. S ohledem na to, že mám doma dvě malé děti, je pro mne nesmírně důležité, aby moji psi byli dobře socializovaný a vychovaný pro život v rodině, ve městě i na veřejnosti.

Mým cílem bude, Vám být oporou ve výcviku a naučit Vás, jak pes myslí a jak s ním komunikovat, aby se rád a rychle učil. Mé hodiny budou založeny na pozitivní motivaci psa a posilování vhodného chování.

Těším na naše společné hodiny!!

tel:+420 602320166